تبلیغات
تجارت الکترونیک - سرمایه گذاری در بازار جهانی

تجارت الکترونیک

بر اساس آمار منتشر شده از سایت الکسا کاربران سایت گریفین هبیتات اکثرا از کشورهای زیر مراجعه می کنند. البته این آمار دقیق نیست و کابران کشورهای دیگر را به دلیل درصد بازدید کمتر در قسمت " کشور های دیگر" قرار داده است. برای مشاهده آمار در سایت الکسا لینک زیر را مشاهده کنید.

 

http://www.alexa.com/data/details/traffic_details/grfco.ca


 
 
  |    7 نظر نوشته شده توسط تریدرادامه مطلب ... | 
 
 
 
 
 

 نخستین اصل این است : سود بردن بهتر از مزد گرفتن است. هنگامی که این مساله را درک کردم ،توانستم ثروتمند  شوم

- حقوق گرفتن باعث گذران زندگی می شود که البته این به نوبه ی خود خوب است ولی سود بردن باعث ایجاد ثروت می شود و این فوق العاده است.

 
 
  |    نظر بدهید نوشته شده توسط جواد ادامه مطلب ... | 
 
 
 
 
  در سال 1956، نیكیتا خروشچف مرد شماره یك اتحاد جماهیر شوروی، رجز معروف خود را بر زبان آورد و گفت : «ما شما را دفن خواهیم كرد». وی می‌خواست بگوید در سال‌های آینده، كمونیسم ازنظر اقتصادی، سرمایه‌داری را پشت سر خواهد گذاشت. این رجزخوانی، تهدید غلبه نظامی را نیز دربرداشت و در سرتاسر جهان بازتاب یافت.  
 
  |    نظر بدهید نوشته شده توسط جواد ادامه مطلب ... | 
 
 
 
 
 

فارکس ،بازار ارز جهانی

فاركس، بازار جهانى خرید و فروش ارز است؛ بازارى كه بانك ها و مؤسسات مالى بزرگ در آن ارزهاى مختلف جهان مانند دلار و یورو را معامله مى كنند. این بازار برعكس بازارهاى سهام كه در مكان فیزیكى خاصى انجام مى شود در جاى خاصى متمركز نیست به این معنى كه كار بازار سهام آمریكا با باز شدن تالار بورس نیویورك در خیابان وال استریت آغاز مى شود. اما خرید و فروش دلار مكان خاصى همچون تالار وال استریت ندارد و فقط از طریق تلفن یا شبكه ارتباط بین بانك ها و امروزه اینترنت جریان مى گیرد. بازار ارز بین المللى (Foreign Exchanage) هر دوشنبه با باز شدن بانك هاى استرالیا شروع به كار مى كند.
 
 
  |    نظر بدهید نوشته شده توسط جوادادامه مطلب ... | 
 
 
 
 
  با سلام و درود خدمت تمامی دوستان و همکاران

برای سفارش جزوه آموزشی با ما تماس بگیرید.

اhi_mr2006@yahoo.com

hi_mr2007@yahoo.com

ادامه مطلب

طبقه بندی: سرمایه گذاری در بازار جهانی، 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 18 فروردین 1388 توسط جواد عالمی
درباره وبلاگ