تبلیغات
تجارت الکترونیک - iranbin

تجارت الکترونیک

درخواست برداشت از حق بازاریابی

میزان درخواستی ریال
1. واریز به حساب آریا کارت ( حداقل میزان واریز در هر بار ده هزار تومان وبدون کارمزد )
2. واریز به حساب ( وجه مورد نظر فقط به حساب بانکی عضو واریز می شود و حداقل میزان واریز در هر بار بیست هزار تومان و میزان کارمزد 5000 ریال )
شماره حساب
نام بانک
به نام
کد شعبه
نام شعبه
نوع حساب
3. واریز به کارت خرید ایران بین ( بدون محدودیت و بدون کارمزد به علاوه 2 درصد جایزه ویژه اضافه )
4. دریافت پول نقد ، ویژه اعضای محترم ساکن تهران  ( حداقل میزان درخواست در هر روز بیست هزار تومان و حداکثر یک میلیون تومان و میزان کارمزد 5000 ریال )
.

*****************

در این صحفه شما میتوانید تعداد افراد زیر مجموعه تان و اینکه آیا آنها را مستقیما به سیستم معرفی نموده اید یا خیر و مقدار پول موجود در حسابتان را مشاهده نمایید.

 

و اما گزینه دیگر موجود در این صفحه کلمه( مشاهده شاخه ها) میباشد که با رفتن به این قسمت میتوانید شکل شاخه های زیر مجموعه خودرا به صورت گرافیکی(شکل زیر) مشاهده نمایید. و میتوانید اطلاعات شخصی کامل افرادی را که مستقیما وارد سیستم کرده اید را در این قسمت با کلیک کردن بر روی علامت (!) مشاهده کنید

------

درباره سایر فعالیتهای ایران بین:


الف: ایران بین در حال حاضر بزرگترین بانک اطلاعات کتب فروشی فارسی را دارا می باشد به گونه ای که مخاطبین می توانند براحتی از طریق طبقه بندی موضوعی کتب ارائه شده و یا جستجوی کلمات کلیدی، کتاب مورد نظرشان را بیابند و اطلاعات کاملی از کتاب به همراه عکس روی جلد کتاب و چکیده آن را مشاهده نمایند. قدر مسلم این موضوع تصمیم گیری را بسیار راحتتر می کند
ب: ایران بین کتب فارسی را به قیمت پشت جلد به مصرف کنندگان عرضه می کند. البته در صورتیکه مشتریان به عضویت ویژه سایت درآیند حتی می توانند کتابها را زیر قیمت پشت جلد و بدون پرداخت هزینه ارسال دریافت کنند. (البته به استثنای هموطنان خارج از کشور).
ج:
ایران بین بزرگترین بانک اطلاعات کتب فروشی خارجی را که در نوع خود بی نظیر است (30 میلیون عنوان) در اختیار دارد. کاربران متقاضی کتب خارجی می توانند تقریبا هر کتابی را که نیاز داشته باشند از این طریق تهیه نمایند.
د: ایران بین 6 هزار عنوان کتاب خارجی را با دلار حداکثر 220 تومان و تحویل دو روز کاری به متقاضیان عرضه می کند.
ه: ایران بین هزاران نسخه کتاب دیجیتال خارجی(e-books)  را برای فروش و تحویل سه روز کاری در اختیار علاقه مندان قرار داده است.
و: ایران بین با استفاده از کادری مجرب همه روزه بخش قابل توجهی از کتب منتشر شده در کشور را پس از چکیده نویسی روی سایت قرار می دهد.

ط: ایران بین با برقراری ارتباط با سرورهای امن و استاندارد در دنیا، امکان خرید مستقیم با مستر کارت و ویزا کارت را از سایت برای هموطنان خارج از کشور فراهم کرده است (شما با عضویت در این سایت میتوانید کلیه محصولات خارجی در کلیه سایتهای جهان را نیز از طریق این سایت سفارش دهید و انها را در منزل خود دریافت کنید (چه این سایتها محصولات خود را به ایران بفرستند و یا فقط مثلا برای امریکا باشد) و همچنین میتوانید از این سایت کارتهای اعتباری بین المللی مثل مستر کارت و یا ویزا کارت را تهیه کنید.
ظ: تسهیلات جانبی سایت: فروش کارت اینترنت و تلفن، فروش انواع CD و DVD شامل فیلم، موسیقی، نرم افزارهای آموزشی و انواع نرم افزارهای کاربردی، فروش و پذیرش نشریات کشور و پیش فروش کتابهای در دست انتشار از مهمترین تسهیلات جانبی سایت به شمار می آید.

 

 -----------------------------------------------------------------------------------------

 

یه خبر خوب و عالی برای دوستانی که خوب فعالیت کنند:


کلیه عزیزانی که بتوانند ۵ نفر را از طریق شناسه خود وارد زیر مجموعه خودشان کنند به من یک ایمیل بزنند تا شناسه آنها را در داخل یکی دیگر از وبلاگهایم که مطالبش کپی همین وبلاگ میباشد قرار دهم. به این ترتیب میتوانید با دادن آدرس آن وبلاگ که متعلق به خود شما خواهد بود به دوستانتان یا در داخل چت رومها ویا فرستادن به اد لیستتان و.....بتوانید زیر مجموعه های بیشتری رو جذب نمایید
.

 

---------------------------------------------------------------------

 

  در ضمن جواب تمامی سوالاتتون در مورد سایت رو میتونین از ( اینجا )مشاهده کنین

ضمنا راهنمای بازاریابی خود سایت رو میتونین از ( اینجا )مطالعه نمایید

نکته اخر:در ضمن اگر مایل به عضویت در ایران بین هستید بهتر است بعد از خواندن موارد این وبلاگ به خود سایت هم مراجعه کنید و قسمت راهنمای بازاریابی و همچنین قسمت پرسشهای متداول را بخوانید که با خواندن این قسمتها می توانید پاسخ کلیه پرسشهای خود را در تمام زمینها بگیرید.
از جمله مواردی که می توانید در قسمت پرسشهای متداول در سایت ببینید موارد زیر است:
راه های پرداخت هزینه خرید محصولات توسط شخصی که به وی محصول فروخته می شود
چگونه می توان زیر مجموعه ها را دید؟
مشکلات فنی متداول در هنگام ثبت نام
منظور از سقف درآمد
چگونگی برداشت حق بازاریابی
اریا کارت چیست و مزایای ان
چگونگی قرار گرفتن زیر مجموعه های من در زیر شما و استفاده شما هم از انها
بازاریابان معمولی و یا برنزی(یا نقره ای و طلایی)چگونه وارد اکانت می شوند؟
ادرس و تلفن شرکت
اهداف و برنامه های آتی شرکت
چگونگی هماهنگی شرکت با مصوبه مجلس
سیستم امنیتی شرکت

 


دوستان عزیز؛ علاوه بر توضیحات کامل که در وبلاگ توضیح داده شده به طور خلاصه و آسان باید بیان کنم که:

 

شما بعد از ثبت نام رایگان که عضو ایران بین می شوید( بر خلاف سیستم های دیگر ) اگر اعضا زیر مجموعه شما کتاب و ... خرید کنند ، به شما بر حسب مبلغ خریداری شده در صد به شما تعلق می گیرد و :

  

با خرید ارزان ترین بسته شرکت یعنی بسته 1۵000 تومان به عضو برنزی تبدیل می شوید که اگراعضا زیر مجموعه شما هم این بسته را خریداری کنند ، بازای تعادل یک به یک ( 2 نفر ) به شما2000 تومان پورسانت تعلق می شود.

 

عضو معمولی => خرید بسته 15000 تومنی => عضو برنزی => ( 1/1 ) برنزی => پورسانت (2000 تومن )

 

باز یادآوری میکنم که مستقیم یا غیرمستقیم بدون اعضا در شامل شدن پورسانت مهم نیست و فقط تعداد نفرات به صورت تعادل در دو سمت راست و چپ مد نظر است.

 

وبلاگ زیر 4 مرحله کار در ایران بین را که برای استفاده از پورسانت دهی سیستم است ، به طور شفاف و راحت بیان می کند 

WWW.IRANNETWORK.BLOGFA.COM

 

   آینده از ان ماست.

 

 شما هر وقت در زیر مجموعه من قرار گیرید، از آن پس افراد دیگری که توسط من به عضویت سایت درمی آیند، علاوه بر آنکه این افراد در زیر مجموعه من قرار می گیرند در مجموعه شما نیز قرار خواهند گرفت .. (میتونید هر روز از قسمت کنترل پنل این افراد رو مشاهده کنید.. )و شما میتوانید با پر کردن طرف مقابل (فقط یک طرف!!) پورسانت آن را نیز دریافت کنید.. .....

 توجه مهم!

دوستان یادتون باشه شما فقط یک ۱ هفته فرصت دارین تا مبلغ سفارش خودتون رو پرداخت کنید در غیر این صورت سفارش شما لغو میشه و از بین میرود... دراین صورت تمام زیر مجموعه هایی که من در زیر شما قرار داده ام رو از دست خواهید داد....  پس در اولین فرصت خودتون رو برنزی کنید و از کسب درامد لذت ببرید

 بعد از سفارش بسته و پرداخت مبلغ آن ، از طرف شرکت فاکتور خرید برای ایمیل ما ارسال میشود که البته برای تمام خرید ها از سایت انجام می شود .

 در دو لینک زیر نمونه این ایمیل رو که خود من برای برنزی شدن یکی از شناسه ها ، بسته پانزده هزار تومنی رو سفارش داده ام ، می توانید ببینید :

 

تصویر 1

 

تصویر 2


-------------------------------------------------------------------------------

یادتون نره که عضویت رایگانه!! عضو بشید، اگه دوست داشتید بیایید کارو شروع کنید

 

پس همین الان وارد سایت ایران بین شده و ثبت نام نمایید، چرا که فردا موقعیت کمتری برای شما فراهم است و دوستان شما از طریق دیگری ممکن است با سایت ما آشنا شوند.

با بهترین آرزوها برای تک تک شما دوستان عزیز

 ادامه مطلب

طبقه بندی: تنها راه قانونی کسب در امد از اینترنت در ایران، 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 27 فروردین 1388 توسط جواد عالمی
درباره وبلاگ