تبلیغات
تجارت الکترونیک - iranbin

تجارت الکترونیک

محاسبه میزان حدودی درآمد پس از ۱۲ هفته(۳ ماه) در بهترین شرایط

 

دوست من توجه داشته باشید که در هفته آینده حتی اگر ۳ هفته نیز به طول بیانجامد که افراد هفته ۱۲ بتوانند فقط ۲ نفرشان را وارد سیستم نمایند مبلغ دریافتی شما در ماه بعدی چهار میلیون تومان خواهد بود و رشد تصاعدی سیستم در این مرحله کاملا آشکار خواهد شد. و همچنین حتی اگر زمان مورد نیاز برای وارد نمودن ۲ نفر اول را برای هر شخص به ۲ برابر یعنی ۲ هفته افزایش دهیم باز هم در دو هفته دوازدهم(ماه ششم) شما به مبلغ چهار میلیون تومان میرسید که این رقم در مرحله بعدی که هر شخص ۲ نقر دیگر را وارد مجموعه نماید به ۸ میلیون تومان خواهد رسید.

 

اما اگر سیستم رشد و پرداخت این شرکت به همین شکل ادامه یابد منطقی نخواهد بود . درست است ؟ بنابر این سیستم سقف درآمد ی را برای اعضا در نظر گرفته است. یعنی شما میتوانید در بدو ورود خود و پس از رشد خوب مجموعه تان تا ۱۲۸ هزار تومان در هرسطح  درآمد داشته باشید. یعنی اگر در یک روز تعداد افرادی که در هر سمت شما اضافه میشوند بیش از ۶۴ نفر در هر طرف باشد شما فقط بابت همان ۶۴ نفر در ۲ طرفتان مبلغ ۱۲۸ هزار تومان را در آن سطح دریافت خواهید نمود و بابت افراد مازاد مبلغی به شما تعلق نمیگیرد. ولی در حالت فعالیت آن افراد در روزهای آینده شما مبالغ بعدی  را دریافت خواهید کرد و آن افراد در واقع در مجموعه شما هستند و باعث رشد آن میشوند و شما از قبال فعالیت آنها درآمد کسب خواهید نمود.

 


 
چهارشنبه 1 آذر ماه سال 1385
چگونگی ثبت نام و درخواست پورسانت ...

 

            


                                        پاداش ویژه


توجه کنید:

 

قانون درآمدزای دیگری نیز در سیستم شرکت وجود دارد که به اعضا این امکان را میدهد که در ازای رسیدن به تعدادی زیر مجموعه خاص از کمیسیونهای جایزه ای که شرکت در نظر گرفته است استفاده نمایند.

 

بدین صورت که جدول آنرا در زیر مشاهده میکنید:

 تعادل سمت چپ و راست شما

 جایزه(غیر از کمیسیون دریافتی)

 ۳۰۰۰  -  ۳۰۰۰

 ۳۰۷۲۰۰۰۰ ریال

 ۶۰۰۰  -  ۶۰۰۰

 ۳۰۷۲۰۰۰۰ ریال

 ۹۰۰۰  -  ۹۰۰۰

 ۳۰۷۲۰۰۰۰ ریال

 

در واقع شما در صورت رسیدن به تعادل ۳۰۰۰و۳۰۰۰ بغیر از ۳ ملیون تومان کمیسیون دریافتی خود مبلغ ۳ ملیون و هفتادو دو هزار تومان دیگر نیز دریافت خواهید نمود و همینطور در ازای هر ۳۰۰۰ نفر بالانس این مقدار تکرار گردیده و در بالانس ۹۰۰۰و۹۰۰۰ با دریافت ۹ ملیون تومان جایزه متوقف میگردد.

این جوایز در صورتی به فرد تعلق میگیرد که در لحظه رسیدن به بالانس ۳۰۰۰ در حالت عضویت طلایی قرار داشته باشد.

 اما یک نکته مثبت این مجموعه در این است تعداد ردیف های زیر مجموعه شما بی نهایت است و همچنین اگر افراد بالا دستی شما اگر بیش از 2 نفر را به سایت معرفی کنند از نفر سوم و زیر مجموعه های این نفر سوم به بعد زیر مجموعه های شما نیز به حساب می اید مثلا به همین ترتیب افرادی که زودتر زیر مجموعه من شده اند الان فقط دارای بیش از۴۰۰زیر مجموعه از طرف من و یا زیر مجموعه های من در یک سمتشان هستند که هر روز نیز زیادتر میشود البته توجه کنید که اینگونه زیر مجموعه ها فقط در یکی از طرفهای سمت راست و یا چپ شما قرار میگیرند و شما برای دریافت پورسانت طرف مقابل ان را پر کنید که شما هر چه زودتر در این سایت ثبت نام کنید زیر مجموعه های زیادتری را خواهید داشت و درامد بیشتری را نصیب خود خواهید کرد.به این ترتیب که شما هر وقت در زیر مجموعه من قرار گیرید ، از ان پس افراد دیگری که توسط من به عضویت سایت درمی ایند ، علاوه بر انکه این افراد در زیر مجموعه من قرار می گیرند در مجموعه شما نیز قرار خواهند گرفت و شما میتوانید با پر کردن طرف مقابل پورسانت ان را نیز دریافت کنید.ادامه مطلب

طبقه بندی: تنها راه قانونی کسب در امد از اینترنت در ایران، 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 27 فروردین 1388 توسط جواد عالمی
درباره وبلاگ