تبلیغات
تجارت الکترونیک - سایت iranbin

تجارت الکترونیک

توضیح کلی در باره ایران بین

 شما از طریق سایت ایران بین می توانید ضمن تهیه کتابها و کارتهای اینترنتی مورد نیاز خود (با قیمت واقعی و قیمتهای پشت جلد کتاب) این امکان را نیز برای خود فراهم کنید که درآمدی از 2 تا بیش از 500 هزار تومان در هر روز داشته باشید(که کاملا دست یافتنی است و تنها با کمی صبر و تلاش می توانید حداقل به نزدیک ان و یا حتی بیشتر از ان نیز برسید).

سایت ایران بین (شرکت فرانشر و شرکت تجارت الکترونیکی اریا) با توجه به قانونی که اخیرا در مجلس شورای اسلامی تصویب شد ، سایت خود را مطابق این قانون تعقیر داد . به این صورت که وجهی بابت عضویت در شبکه دریافت نمی شوند و اعضا می توانند به صورت رایگان عضو سایت شوند و به بازاریابی بپردازند

در این سایت میتوانید هر کتاب ایرانی و خارجی(تمام کتب منشره در ایران +بیش از ۳۰ میلیون عنوان کتاب خارجی) را که بخواهید از این سایت تهیه کنید 

 اعضا بعد از پر کردن فرم ثبت نام و عضویت در سایت می توانند فعالیت بازار یابی خود را اغاز کنند.این افراد بازاریاب معمولی سایت به حساب می ایند که می توانند با معرفی سایت و محصولات ان به دیگران و خرید انها (و یا خودشان از سایت) به بازار یاب برنزی؛ نقره ایی و طلایی تبدیل شوند.برای اطلاع از نحوه فعالیت باید مفاهیم و تفاوتهای بازاریابیان معمولی و برنزی و نقره ایی و طلایی را بدانید که در زیر انها را توضیح داده ام.

بازار یابان برنزی و نقره ایی و طلایی

شما بعد از پر کردن فرم ثبت نامی بازار یاب معمولی می شوید . بازاریابان معمولی که موفق شوند یکی از بستهای سایت را بفروشند به عنوان بازاریاب برنزی شناخته می شوند. این بسته ها با ترکیبهای مختلفی از انواع کتاب ، سی دی  ، نرم افزار و ... طراحی شده است که به قیمتهای ۱۲هزار تومان ،14 هزار تومان، 18 هزار تومان، 20 هزار تومان و ...  قابل فروش هستند(محصولات داخل بسته های ویژه همگی به قیمت بازار و پشت جلد ارائه شده اند).لازم به ذکر است امتیاز لازم برای تبدیل شدل یک بازار یاب معمولی به برنزی ۷۵ هزار امتیاز است که شما با خرید هر یک از بستهای سایت این امتیاز را به دست می اورید اما اگر هیچ کدام از این بستها را نخواستید می توانید با خرید به میزان ۷۵ هزار تومان از محصولات سایت (که می تواند هر کتاب منشره در ایران و یا کتابهای خارجی یا کارتهای اینترنت و ...باشد) این امتیاز را به دست بیاورد البته این خرید می تواند به مرور زمان باشد و فقط باید مجموع خریدها به ۷۵ هزار تومان برسد وهر زمان که مجموع خریدهای شما به ۷۵ هزار تومان رسید شما به بازار یاب برنزی تبدیل می شوید .البته همان طور که گفتم شما راحت می توانید با خرید هر کدام ازبسته ها که خواستید(مثلا یک بسته ۱۴ هزار تومانی) این امتیاز ۷۵ هزار تومانی را به دست بیاورید و برنزی شوید. و اما تمام بازاریابان معمولی که موفق شوند از محصولات سایت معادل 200000 تومان به فروش برسانند به عنوان بازاریاب نقراه ای شناخته می شوند و اگر موفق شوند از محصولات سایت معادل 400000 تومان به فروش برسانند به عنوان بازاریاب طلایی شناخته می شوند. البته بدیهی است که اعضا می توانند با فروختن بسته های اماده سایت و یا خرید این بسته ها توسط خودشان این امتیاز را راحتر کسب کنند(فروش هر بسته = 75 هزار تومان)

نکته: در حال حاضر چند بسته به قیمتهای ۶۹ تا ۱۰۹ هزار تومان وجود دارد که یک شخص می تواند با خرید ان به طور مستقیم و یک ضرت طلایی شود

=======================================

مزایای بازار یابان معمولی و برنزی و نقره ایی و طلایی و سقف درامد انها

بازاریابان معمولی می توانند از حق بازاریابی فروش محصولات سایت به دیگران (خرید محصولات سایت) و نیز حق بازاریابی فروش آریا کارت به دیگران بهره مند شوند و این پتانسیل برای آنها باقی خواهد ماند که با رسیدن به حد نصاب های تعیین شده توسط شرکت به بازاریاب برنزی تبدیل شوند

بازاریابان برنزی علاوه بر برخورداری از مزایای بازاریابان معمولی از مزیت دریافت حق بازاریابی به میزان 2000 تومان در ازائ تشکیل یک زوج بازاریاب برنزی در زیر مجموعه خود نیز برخوردار خواهند شد . سقف درامد بازاریابان برنزی 128 هزار تومان در هر سطح به ازائ تشکیل زیر مجموعه های برنزی است

بازاریابان نقره ای علاوه بر برخورداری از مزایای بازاریابان معمولی و برنزی از مزیت دریافت حق بازاریابی به میزان 3000 تومان در ازائ تشکیل هر زوج بازاریاب نقره ای در زیر مجموعه خود نیز برخودار خواهند شد(علاوه بر 2000 تومان قبلی). ضمن آنکه از تخفیف های بیشتری در خرید های خود از سایت استفاده می کنند و سایت علاوه بر این مزایا یک آریا کارت نیز به عنوان پاداش به افراد نقره ای اعطا خواهد نمود. سقف درامد برای بازاریابان نقره ایی 256 هزار تومان در هر سطح به ازائ تشکیل زیر مجموعه های برنزی و 384 هزار تومان به ازائ تشکیل زیر مجموعه های نقره ای(به شرط یکی در ست چپ و یکی در سمت راست بودن) است

بازاریابان طلایی علاوه بر برخورداری از مزایای بازاریابان معمولی و برنزی و نقره ای از مزیت دریافت حق بازاریابی به میزان 6000 تومان در ازائ تشکیل هر زوج بازاریاب طلایی در زیر مجموعه خود نیز برخوردار خواهند شد(علاوه بر 5000 تومان قبلی). ضمن آنکه از تخفیف های بیشتری در خرید های خود از سایت استفاده می کنند . سقف درامد برای بازار یابان طلایی 512 هزار تومان در هر سطح به ازائ تشکیل زیر مجموعه های برنزی و786 هزار تومان به ازائ تشکیل زیر مجموعه های نقره ای و 1 میلیون و پانصد و سی و شش هزار به ازائ تشکیل زیر مجموعه های طلایی(به شرط یکی در ست چپ و یکی در سمت راست بودن اعضا نقره ای و طلایی).

--------------------------------------------

که به طور خلاصه به صورت زیر می شود:

*_ حق بازار یابی مربوط به تشکیل زوج های برنزی در زیر مجموعه. اعم از زیر مجموعه های مستقیم و غیر مستقیم به ازائ هر زوج: 2000 تومان(ویژه بازاریابان برنزی و نقره ایی و طلایی)

*_ حق بازار یابی مربوط به تشکیل زوج های نقره ای در زیر مجموعه .اعم از زیر مجموعه های معرفی مستقیم و غیر مستقیم به ازائ هر زوج: 3000 تومان(ویژه بازاریابان نقره ای و طلایی)

*_ حق بازار یابی مربوط به تشکیل زوج های طلایی در زیر مجموعه. اعم از زیر مجموعه های معرفی مستقیم و غیر مستقیم به ازائ هر زوج 6000: تومان(فقط ویژه بازاریابان طلایی)

نکته: زیر مجموعه مستقیم انهایی هستند که مستقیم توسط خودتان به سایت معرفی شده اند(در واقع هنگام ثبت نام شناسه شما را به عنوان معرف در فرم ثبت نام وارد کرده باشند). و زیر مجموعه غیر مستقیم انهایی هستند که مستقیما توسط شما به سایت معرفی نشده اند و انها توسط تیم زیر مجموعه شما ( چه مستقیم و چه غیر مستقیم) به سایت معرفی شده و در زیر مجوعه شما قرار گرفته اند.

نکته مهم: به طور مثال اگر فردی برنزی باشد و در زیر مجموعه وی زوجهای نقره ای و یا طلایی شکل بگیرند، تا زمانی که شخص نقره ای و طلایی نشود درآمدی از این بابت به وی تعلق نمی گیرد، ولی پتانسیل آن حفظ خواهد شد و بلافاصله اگر شخص نقره ای شود تمام درآمدهای زوجهای نقره ای برای وی محاسبه خواهد شد، و زمانی که طلایی شود نیز همه درآمدهای ناشی از زوجهای طلایی به وی تعلق خواهد گرفت. البته محدودیت سطح عطف به ما سبق نخواهد شد. یعنی اگر شما درآمدی را به واسطه برنزی بودن و یا نقره ای بودن در یک سطح از دست بدهید و بعد طلایی شوید درآمد از دست رفته برگشت نمی شود. از این نظر زودتر برنزی و نقره ای و طلایی شدن، از ارزش ویژه ای برخوردار است.

پیشنهاد من :شما اگر شخصی هستید که مطمئن نیستید که بتوانید به بازار یابی بپردازید من به شما پیشنهاد می کنم ابتدا با ثبت نام رایگان به صورت بازاریاب معمولی تبدیل شوید و بازاریابی خود را اغاز کنید و اگر توانستید زیر مجموعه ایی به دست بیاورید انوقت می توانید با خرید یکی از بستهای پیشنهادی سایت عضویت خود را با برنزی تبدیل کنید  که با توجه به نکته بالا و بعد از تبدیل به عضویت برنزی می توانید پورسانت زیر مجموعه های قبلی خود را بگیرید. اما اگر خود را یک بازار یاب موفق می دانید بهتر است در همان ابتدا ثبت نام با خرید یک بست یا کتاب عضویت خود را برنزی یا نقره ایی یا طلایی(با توجه به توانایی که در خود دارید) تبدیل کنید.

 

 ادامه مطلب

طبقه بندی: تنها راه قانونی کسب در امد از اینترنت در ایران، 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 27 فروردین 1388 توسط جواد عالمی
درباره وبلاگ